Πρόγραμμα αγώνων 2010-2011
επιστροφή
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΗΜΕΡΙΔΩΝ ΚΑΙ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
27-28/11/2009 Ημερίδα ορίων grand-prix κολυμβητήριο Αγρινίου (25 μ.)
15-16/1/2011 Χειμερινή ημερίδα κατηγοριών κολυμβητήριο Τρίπολης (50 μ.)
5-6/2/2011 Χειμερινή ημερίδα 10-11-12 ετών κολυμβ. Α. Πεπανός Πάτρα (50 μ.)
19-20/3/2011 Χειμερινοί αγώνες 10-11-12 ετών κολυμβητήριο Τρίπολης (50μ.)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Η Χειμερινή ημερίδα κατηγοριών 10-11-12 ετών στο κολυμβητήριο Πεπανός θα αρχίσουν στις 12.00΄.
Όλοι οι υπόλοιποι αγώνες θα αρχίζουν στις 11.00΄
H ημερίδα GRAND PRIX στο Αγρίνιο θα γίνει από κοινού με την Περιφέρεια ΗΠΕΙΡΟΥ - Β. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2010-2011
2010
Οκτώβριος
30-31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR
Προαγωνιστικά Θες/κη 50μ.
30-31 FINA Σειρά Παγκοσμίου
Κυπέλλου Βερολίνο 25μ.
Νοέμβριος
02-03 FINA Σειρά Παγκοσμίου
Κυπέλλου Μόσχα 25μ.
06-07 FINA Σειρά Παγκοσμίου
Κυπέλλου Στοκχόλμη 25μ.
20-21 Ημερίδα Ορίων Grand Prix Αθήνα &
Θεσσαλονίκη 25μ.
25-28 Πανευρωπαικοί Αγώνες 25μ. Αιντχόβεν 25μ.
27-28 Ημερίδα Ορίων Grand Prix Περιφέρεια 25μ.
Δεκέμβριος
04-05 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Θεσσαλονίκη 50μ.
10-12 Φεστιβάλ Υγρού Στίβου 8-9
ετών και προαγωνιστικά Αθήνα 50μ.
15-19 Παγκόσμιο Πρωτ/μα 25μ. Ντουμπάι 25μ.
18-19 Grand Prix Xριστουγέννων 25μ.
2011
Ιανουάριος
14-16 AntwerpFlandersCup Antwerp 50μ.
15-16 Χειμερινή Ημερίδα Κατηγοριών Αθήνα &
Θεσσαλονίκη 50μ.
21-23 Διεθνής διοργάνωση Nancy 50μ.
22-23 Χειμερινή Ημερίδα 10-11-12 ετών Αθήνα &
Θεσσαλονίκη 50μ.
22-23 Χειμερινή Ημερίδα Κατηγοριών Περιφέρεια 50μ.
29-30 Χειμερινή Ημερίδα 10-11-12 ετών Περιφέρεια 50μ.
Φεβρουάριος
11-13 Διεθνής συνάντηση Swedish G.P Στοκχόλμη 50μ.
18-20 Χειμερινοί αγώνες Κατηγοριών Αθήνα-Θεσ/νίκη 50μ.
25-27 Χειμερινοί Αγώνες Ανδρών-Γυν. Αθήνα 50μ.
Μάρτιος
05-06 Διεθνής συνάντηση Circuit Catala Sabatdell 50μ.
11-13 Χειμερινοί αγώνες 10-11-12 ετών Αθήνα-Θεσ/νίκη 50μ.
12-13 Διεθνής συνάντηση Μαδρίτη 50μ.
19-20 Χειμερινοί αγώνες 10-11-12 ετών Περιφέρεια 50μ.
Απρίλιος
16-17 Πολυεθνής συνάντηση Εφήβων
17-18 και Κορασίδων
15-16 ετών Κέρκυρα 50μ.
16-17 Πολυεθνής συνάντηση Παίδων
15-16 ετών και
Παγκορασίδων 13-14 ετών Λεμεσσός 50μ.
16-17 Διεθνής συνάντηση Σαραγόσα 50μ.
Μάιος
06-08 Διεθνής συνάντηση ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ Αθήνα 50μ.
13-15 Πρωτάθλημα Καταλονίας Terassa 50μ.
14-15 «Λευκός Πύργος» Θεσσαλονίκη 50μ.
Ιούνιος
03-05 Διεθνής συνάντηση Πράγα 2011 Πράγα 50μ.
04-05 Βαλκανικοί Αγώνες Εφήβων-Ν/δων Banga Luca 50μ.
11-12 Διεθνής συνάντηση Sette Colli Ρώμη 50μ
18-19 Comen Cup 50μ.
25-26 Θερινή Ημερίδα Κατηγοριών Αθήνα-Θες/κη 50μ.
25-26 Διεθνής συνάντηση Ε.D.F. Παρίσι 50μ.
Ιούλιος
08-10 Θερινοί αγώνες 10-11-12 ετών Αθήνα-Θες/νίκη 50μ.
02-03 Θερινή Ημερίδα Κατηγοριών Περιφέρεια 50μ.
06-10 Πανευρωπαικοί αγώνες
Εφήβων-Νεανίδων Βελιγράδι 50μ.
09-10 Θερινοί Αγώνες 10-11-12 ετών Περιφέρεια 50μ.
13-17 Ενιαίο Πρωτ/μα Κατηγοριών Αθήνα 50μ.
24-31 Παγκόσμιο Πρωτ/μα Ανδρών-Γυν. Σαγκάη 50μ.
25-29 Ευρωπαικές Ημέρες Νεότητας Τραπεζούντα 50μ.
Αύγουστος
10-12 Εθνικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυν. 50μ.
16-21 Παγκόσμιο Πρωτ/μα Εφήβων-Ν/δων Λίμα 50μ.
Σεπτέμβριος
03-04 Πρωτάθλημα Συλλόγων
που προετοιμάζονται στη
θάλασσα 50μ.